Jak to działa?

O aplikacji Jak korzystać?
Krok 1 Krok 2 Krok 3 Krok 4 Krok 5 Krok 6
1

Czym jest CityParkApp?

To prosty w obsłudze system umożliwiający dokonywanie płatności za parkowanie przy użyciu telefonu komórkowego w strefach płatnego parkowania. Dzięki aplikacji parkowanie i zapłata za usługę zajmą Ci tylko kilkanaście sekund.

2

Jakie są korzyści parkowania przy użyciu CityParkApp?

Korzystanie z aplikacji CityParkApp rozwiązuje wiele problemów związanych z parkowaniem znanych dobrze każdemu kierowcy.

Dzięki aplikacji CityParkApp:

  • Nie musisz mieć przy sobie monet
  • Nie przepłacasz - aplikacja mierzy czas postoju, dzięki czemu płacisz dokładnie tyle, ile trwało parkowanie (zgodnie z cennikiem SPP lub parkingu)
  • Nie musisz się martwić o bilety - wystarczy, że raz umieścisz identyfikator usługi na szybie samochodu, a nasz kontroler zawsze będzie wiedział, że korzystasz z CityParkApp
  • Nie musisz wracać do samochodu aby przedłużyć parkowanie
3

Gdzie jesteśmy?

Nasze strefy parkowania, w których możesz korzystać z aplikacji CityParkApp, są zlokalizowane w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Zobacz, gdzie nas znajdziesz. 

W ramach CityParkApp obsługujemy także parkingi poza Strefami Płatnego Parkowania (tzw. parking zamknięte), m.in. w: Bydgoszczy (ul. Gdańska), Bytowie (parking przy Szpitalu), Grudziądzu (Alter, Al. 23 Stycznia 18;  ul. Pańska;  parking przy MORiW;  parking przy MPGN),  Ostrołęce (parkingi przy OCK i BGŻ), Katowicach (ul. Raciborska 8), Łodzi (ul. Kilińskiego 122-128 przy Fit Fabric; ul. Zamenhofa 12; Czechosłowacka 4a/Pomorska 251 - plac parkingowy przy Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego), Wejherowie (parking przy Szpitalu), Wrocławiu (ul. Sucha 10-12; ul. Tęczowa; WTR przy ul. Traugutta, SM Plener), Zgorzelcu (PGE Turów Arena).

Informacje o kolejnych nowych parkingach pozastrefowych w naszej ofercie, na których zapłacić można aplikacją CityParkApp znajdziesz w Aktualnościach

4

Zobacz, jak wygląda proces płatności

Po dokonaniu rejestracji konta CityParkApp, przy pierwszej płatności niezbędne jest podłączenie do aplikacji karty płatniczej, która będzie źródłem środków na opłacanie parkowań Twojego pojazdu. Cała operacja jest możliwa dzięki współpracy z MasterPass™ i uPaid. Po podłączeniu karty możesz płacić za parkowanie za pomocą CityParkApp.
Jeśli masz już konto w MasterPass™ uruchomienie płacenia za parking będzie jeszcze łatwiejsze!

5

Identyfikator

Aby kontroler wiedział, że korzystasz z aplikacji CityParkApp, stworzyliśmy dla Ciebie specjalny identyfikator, który należy umieścić za przednią szybą samochodu.

Jak odebrać identyfikator?

Możesz wydrukować identyfikator z naszej strony. Kliknij tutaj, aby pobrać identyfikator.
Odbierz go bezpłatnie w biurze płatnego parkowania w mieście obsługiwanym przez CityParkingGroup.
Jeżeli z jakichś powodów nie mogłeś odebrać lub wydrukować naszego identyfikatora, nie przejmuj się – wykonaj go sam. Wystarczy zwykła kartka papieru z napisem CityParkApp.

6

Jak zacząć?

Zobacz, jakie to proste!

Pobierasz aplikację.
Rejestrujesz swój pojazd w aplikacji.
Naklejasz identyfikator na przednią szybę.
Przy pierwszej próbie płatności podpinasz kartę płatniczą do portfela uPaid w systemie MasterPass™. Kolejne karty podpinasz i zarządzasz nimi na swoim koncie www CityParkApp.

Jesteś gotowy do korzystania z aplikacji CityParkApp!