Jak to działa?

O aplikacji Jak korzystać?
Krok 1 Krok 2 Krok 3 Krok 4 Krok 5 Krok 6
1

Czym jest CityParkApp?

To prosty w obsłudze system umożliwiający dokonywanie płatności za parkowanie przy użyciu telefonu komórkowego w strefach płatnego parkowania. Dzięki aplikacji parkowanie i zapłata za usługę zajmą Ci tylko kilkanaście sekund.

2

Jakie są korzyści parkowania przy użyciu CityParkApp?

Korzystanie z aplikacji CityParkApp rozwiązuje wiele problemów związanych z parkowaniem znanych dobrze każdemu kierowcy.

Dzięki aplikacji CityParkApp:

  • Nie musisz mieć przy sobie monet
  • Nie przepłacasz - aplikacja mierzy czas postoju, dzięki czemu płacisz dokładnie tyle, ile trwało parkowanie (zgodnie z cennikiem SPP lub parkingu)
  • Nie musisz się martwić o bilety - wystarczy, że raz umieścisz identyfikator usługi na szybie samochodu, a nasz kontroler zawsze będzie wiedział, że korzystasz z CityParkApp
  • Nie musisz wracać do samochodu aby przedłużyć parkowanie
3

Gdzie jesteśmy?

Nasze strefy parkowania, w których możesz korzystać z aplikacji CityParkApp, są zlokalizowane w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Zobacz, gdzie nas znajdziesz. 

W ramach CityParkApp obsługujemy także parkingi poza Strefami Płatnego Parkowania (tzw. parking zamknięte), m.in. w: Bytowie (parking przy Szpitalu), Grudziądzu (Alter, Al. 23 Stycznia 18;  ul. Pańska;  parking przy MORiW;  parking przy MPGN), Łodzi (ul. Kilińskiego 122-128 przy Fit Fabric), Wejherowie (parking przy Szpitalu), Wrocławiu (ul. Sucha 10-12; ul. Tęczowa; WTR przy ul. Traugutta, SM Plener).

Informacje o kolejnych nowych parkingach pozastrefowych w naszej ofercie, na których zapłacić można aplikacją CityParkApp znajdziesz w Aktualnościach

4

Zobacz, jak wygląda proces płatności

Po dokonaniu rejestracji konta CityParkApp, przy pierwszej płatności niezbędne jest podłączenie do aplikacji karty płatniczej.

5

Identyfikator

Aby kontroler wiedział, że korzystasz z aplikacji CityParkApp, stworzyliśmy dla Ciebie specjalny identyfikator, który należy umieścić za przednią szybą samochodu.

Jak odebrać identyfikator?

Możesz wydrukować identyfikator z naszej strony. Kliknij tutaj, aby pobrać identyfikator.
Odbierz go bezpłatnie w biurze płatnego parkowania w mieście obsługiwanym przez CityParkingGroup.
Jeżeli z jakichś powodów nie mogłeś odebrać lub wydrukować naszego identyfikatora, nie przejmuj się – wykonaj go sam. Wystarczy zwykła kartka papieru z napisem CityParkApp.

6

Jak zacząć?

Zobacz, jakie to proste!

Pobierasz aplikację.
Rejestrujesz swój pojazd w aplikacji.
Naklejasz identyfikator na przednią szybę.
Przy pierwszej próbie płatności podpinasz kartę płatniczą do aplikacji CityParkApp.

Jesteś gotowy do korzystania z aplikacji CityParkApp!